Welcome to Sofia Chamber of Commerce and Industry
 
Welcome toSofia Chamber of Commerce and Industry

Партньори
Услуги за членовете
Оферти на / за членовете
Държави
Топ 10



Вход
 Име
 Парола


Регистриране
Загубена парола

Интранет за членове

  


Новини: Kултурна програма на Перник за м.Април
23 Март 2010 г. - 09:25 ч.
[ Изпрати на партньор | Версия за печат ]
На 04 април 2010 г - Празничен Великденски концерт, с участието на Берковската духова музика, ВГ „Лира” , Танцов ансамбъл „Перник” и Вокална фолклорна група „Венче” при НЧ „Миньор” и други ...

ОБЩИНА ПЕРНИК

КУЛТУРНО-ИНФОРМАЦИОНЕН СПРАВОЧНИК

м. април2010 година

 

01.04. /четвъртък/

 

10.00 ч.

Галерия „М. Гогев”

Кв. Изток

„Моето детство с приказките на Андерсен” – среща с деца от ЦДГ № 6 „Българче”, инициатива на НЧ „Съзнание”

10.00 ч.

ЦДГ

с. Ярджиловци

Велики четвъртък – ритуално боядисване на яйца с децата от ЦДГ и жените от Клуб „Родолюбие”, инициатива на НЧ „Христо Ботев”

10.30 ч.

ОбМД

„Шарено яйце” – Великденски празник с младежи от Дневния център за възрастни с увреждания

11.00 ч.

НЧ „Пробуда”

с. Кладница

Ритуално боядисване на яйца, съвместна инициатива с ОУ „Св. Климент Охридски”

14.00 ч.

НЧ „Чичо Стоян”

с. Дивотино

Хумористично караоке, по повод Международния ден на хумора и шегата

15.00 ч.

НЧ „Пробуда”

с. Драгичево

„Залъгалки, поговорки и весели случки” – детски празник

17.30 ч.

НЧ „Просвета”

гр. Батановци

Изложба-конкурс на Великденски яйца и козунаци, изработени от Клуба на жената

17.30 ч.

Галерия „Кракра”

Великденска изложба

18.00 ч.

Сладкарница на ОбМД

Благотворителен рок концерт в подкрепа на децата на Хаитис участието на групите „ БГ РОК ”, „ Атлантик ”,

„ Реванш ”, „ Хаос ”, „ Сто ”.

02.04. /петък/

 

14.00 ч.

Клуб на пенсионера

с. Драгичево

Великден – боядисване на яйца и изложба, инициатива на НЧ „Пробуда”

16.00 ч.

НЧ „Васил Левски”

с. Рударци

Изложба на Великденски козунаци, хлябове, ястия и боядисани яйца

04.04. /неделя/

Възкресение Христово - Великден

10.00 ч.

НЧ „Отец Паисий”

с. Кралев дол

Великден – боядисване на яйца

10.00 ч.

Дневен център за

възрастни хора

с. Мещица

„Великденска работилница”, инициатива на НЧ „П. К. Яворов”

13.00 ч.

Площада

с. Драгичево

Великден – връзване на люлка, инициатива на НЧ „Пробуда”

16.00 ч.

пред Двореца на културата

Празничен Великденски концерт, с участието на Берковската духова музика, ВГ „Лира” , Танцов ансамбъл „Перник” и Вокална фолклорна група „Венче” при НЧ „Миньор”, Танцова формация „Хоро” и ВГ „Колорит” при НЧ „Елин Пелин”, Женска певческа група „Калкашки ритми” при НЧ „Д. Иванов” и Модерен балет „Пит Бул” при НЧ „Светлина”- с. Студена

17.30 ч.

площада

с. Кладница

Великденски концерт, инициатива на НЧ „Пробуда”

 

05.04. /понеделник/

Възкресение Христово - Великден

14.00 ч.

НЧ „Просвета”

Кв. Църква

Великденски концерт

15.00 ч.

НЧ „Христо Ботев”

с. Ярджиловци

Великденско хоро – с участието на народен оркестър „Младост”

16.00 ч.

Тържествена зала

Минна дирекция

„Христос воскресе!” – Великденски празник, инициатива на НЧ „Миньор”

16.00 ч.

НЧ „Чичо Стоян”

с. Дивотино

Великден – концертна програма

06.04. /вторник/

Възкресение Христово - Великден

10.30 ч.

Читалня - Детски отдел

РБ „Св. Минков”

„В чудния свят на приказките” – деца от СОУ „П. Берон” четат приказки на деца от ДГ „Родолюбче”, по повод 205 г. от рождението на Х. К. Андерсен и Международния ден на детската книга

17.30 ч.

Център за отдих на открито

Кв. Изток

„Хубав ден, Великден” – фолклорен концерт

07.04. /сряда/

 

14.00 ч.

Клуб „Ален мак”

Кв. Изток

Великденски празник с участието на деца от ЦДГ № 6 „Българче”, инициатива на НЧ „Искра”

18.00 ч.

Музикално фоайе

Дворец на културата

Великденски концерт на КО „Орфей ” и Дамския хор „Морфова-Прокопова” – София

08.04. /четвъртък/

 

16.30 ч.

РИМ

„Хубава си, моя горо” – изложба и концерт по повод 85 години „Седмица на гората”, съвместна изява с Държавно горско стопанство – Радомир, НЧ „Елин Пелин” и сп. „Гора”

18.30 ч.

Театрален салон

ОДК

„Кучета” – постановка на ОбДТ „Боян Дановски”, автор Николай Хайтов, режисьор Стефан Мавродиев, сценограф Стоян Чифлички – Танани, участват: Николай Илчев, Веселин Мезеклиев, Васко Чушев, Жулиета Ралева, Васил Пенов, Божидар Попчев, Цветомира Стефанова

09.04. /петък/

 

14.00 ч.

НЧ „Наука”

с. Черна гора

Рисунки на асфалт - по повод Седмицата на книгата и изкуствата за деца

10.04. /събота/

 

15.00 ч.

Малък салон

Дворец на културата

Две години танцова школа „TianaGDance” – Международна академия по салса и бачата

17.00 ч.

площада

Кв. Бела вода

„Томина неделя” – традиционен събор, с участието на ДЮТ „Мускетарите” при ОДК и НЧ „Пробуда”

12 – 16.04.

 

10.00 ч.

Детските градини

Кв. Изток

„Вълшебството на музиката” – ІІ част, музикално-образователна игра в детските градини, с участието на Школата по пиано, ВГ „Хвърчило” и Школата за класически балет, инициатива на РМД - Мошино

14.04. /сряда/

 

12.30 ч.

Театрален салон

ОДК

„Пепеляшка” – премиера на ОбДТ „Боян Дановски”, гост-режисьор Симона Попова, сценограф Стоян Чифлички – Танани. Участват: Емил Иванов, Богомила Стоянова – гост, Божидар Попчев, Жулиета Ралева, Галина Миланова, Цветомира Стефанова, Николай Илчев.

18.30 ч.

Театрален салон

ОДК

„Занятие убийство” – от Ричард Харис, постановка на ОбДТ „Боян Дановски”, режисьор Бойко Илиев, със специалното участие на Георги Кадурин и Пламен Сираков

15.04. /четвъртък/

 

17.00 ч.

Малък салон

Дворец на културата

Благовеста Касабова представя книгата „Чудовището и малката изкусителка” от Евстати Бурнаски

17.30 ч.

Галерия „Л. Гайдаров”

Обща изложба „Пролет”

17.30 ч.

Галерия „М. Гогев”

Кв. Изток

Изложба живопис на Мария Златкова и Евтим Постолов, инициатива на НЧ „Съзнание”

16.04. /петък/

 

10.00 ч.

<


 
Рейтинг

12345
Kултурна програма на Перник за м.Април | Вход | 0 Коментара
Коментарите представят мнението на лицето, което ги публикува.
Те не представят мнението на редактора на сайта.
 © Copyright 2005 Софийска Търговско-Промишлена Камара. Всички права запазени  Дизайн и разработка Сирма АИ ЕАД